DOG CENTRUM

Kurz klikr a triky

Nebaví Vás jednotvárné tréninky a stále dokola ty samé cviky? Pojďte si s námi vyzkoušet něco nového! Učením triků nejen svého psa zabavíte ale budete rozvíjet jeho pohybové i koordinační schopnosti, naučíte ho přemýšlet a otevřete si cestu k mnoha aktivitám...

Kurz je určen jak pro začátečníky tak i pro mírně pokročilé týmy - předpokladem je spolupráce psa s psovodem. Trénovat budeme individuálně s přihlédnutím k plemeni, věku a schopnostem psa ale i k preferencím psovoda. Věnovat se tak můžete jak úplným základům klikr tréninku, tak i tréninu základních či pokročilejších triků a to s pomocí luringu (navádění) i shapingu (tvarování).

Náplň:

  • základy klikr tréninku - jak s klikrem trénovat, jak na shapng, správné načasování
  • cviky pro základní zkoušky v dogdancingu - pozice v blízkosti psovoda, otočky na místě, couvání, slalom, osmička, podávání tlapek, pózy....
  • práce s targety a pomůckami - učení předních i zadních tlapek, pivoty - točení,  obíhání předmětů 
  • příprava ke zkouškám - řetězení, spojování triků do sestavy, motivace, rozvrh odměn, sebekontrola
  • triky na přání - stojka, sudy, mrtvolka, panáček, mávání, chůze po zadních, skákání (skrz obruč, přes nohu..)
  • pro doplnění také práce s dogfitness

Co s sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, obojek, krátké vodítko, alespoň dva druhy pamlsků (malé, nejlépe vlhké kousky různé hodnoty), oblíbenou hračku, pamlskovník a klikr.

Cena:

Cena kurzu je 1600,-Kč / 8 lekcí. Délka jedné lekce cca 55 minut

Kapacita: 3 cvičící týmy.

Kdy a kde:


Všechny aktuální nábory najdete vypsány v aktualitách. Vhodný termín si můžete zvolit v rezervačním systému. Bližší informace Vám budou po přihlášení zaslány na email.