DOG CENTRUM

Co vám nabízíme

VÝCVIKOVÉ KURZY

 

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

pro štěňátka od 2.-10. měsíců - socializace, poslušnost, hry

Chcete ten spravný start do života pro Vaše štěňátko...? Zábavnou formou se zde naučíte všechny základní dovednosti, které ke společnému životu budete potřebovat. Množství cvičebních pomůcek spolu s individuálním přístupem Vám zaručí zábavný a hlavně efektivní trénink. 

Kurz probíhá ve Frenštátě, v Rožnově a v Ostravě

KURZ KLIKR A TRIKY

pro psy od 6. měsíců - práce s klikrem, učení triků

Nebaví Vás jednotvárné tréninky a stále dokola ty samé cviky? Pojďte si s námi vyzkoušet něco nového! Učením triků nejen svého psa zabavíte ale budete rozvíjet jeho pohybové i koordinační schopnosti, naučíte ho přemýšlet a otevřete si cestu k mnoha aktivitám...

Kurz probíhá v Rožnově

KURZ OBEDIENCE

pro psy od 6. měsíců - poslušnost, příprava ke zkouškám

Obedience neboli "poslušnost" je sport ve kterém je důraz kladen nejen na preciznost a rychlost předvedených cviků, ale také na harmonický dojem týmu a radostný projev psa. Kromě základních cviků jako je chůze u nohy, polohy, přivolání či aport jsou zde i specifické cviky jako je obíhání kuželu, rozlišování dřívek či vysílání psa do boxu.

Kurz probíhá v Rožnově

PŘIVOLÁVAČSKÉ HRY

pro psy od 6. měsíců - hry na přivolání, sebekontrolu a drive

Chcete svého pejska naučit rychlé a nadšené přivolání, a zároveň se u toho zabavit? Pak neváhejte a přihlašte se společně do kurzu Přivolávačských her! Tyto hry učí Susan Garrett v kurzu Recallers, který je postaven na budování vztahu a důvěry mezi vaším psem a vámi za pomoci různorodých her. 

Kurz probíhá v Rožnově 

KURZ NOSEWORK

pro psy od 6. měsíců - vyhledávání a značení pachu

Jedná se o psí sport, který vychází z nejpřirozenější schopnosti všech psů - čichu. Pes se od počátku učí vyhledávat specifický vzorek pachu (skořice, pomeranč) a označovat jej tak, jak je to běžné v praxi záchranářů či policejních psů. Nosework může být doplňkovou aktivitou nebo sportem, ve kterém se skladájí zkoušky.

Kurz probíhá v Rožnově