DOG CENTRUM

Iva a Belfi

Ráda bych tímto poděkovala Lence, za její výborný a odborný přístup, který chová nejen k pejskařům, ale taky k pejskům.

Než jsme přišli k Lence, tak můj pes měl problém s pozorností, byl vzrušen z blízkostí jiných psů a bylo pro mě téměř nemožné s ním pracovat v rušivém prostředí. Kurz "přivolávačských her" byl parádní a strašně moc nám pomohl. Belfi udělal velký pokrok. Na procházce okamžitě reagoval na jméno i přivolání. A ten pocit, kdyz stačí jen 1x zavolat, je k nezaplacení....Jsem na svého pejska moc pyšná. 

Michaela a Carrie

S Dogcentrem jsme velice spokojeni. Mají obrovskou nabídku kurzů a seminářů, kde si každý najde, co potřebuje. 

Hledali jsme někoho, kdo nám pomůže s problémy ve výchově naší skoro 2roční Carrie, bez používání nátlaku, stresu apod., protože tenhle přístup na Carrie neplatí. A našli jsme.   Po cca 2 měsících absolvování kurzů a semináře Přivolávačských her, který doporučuji, se z Carrie vyklubal skoro jiný pes. Ochotně a ráda s námi pracuje, zlepšila se ji pozornost i sebekontrola a na vycházkách si nás hlídá a čeká, co zase vymyslíme :-) 

Šárka a Max

„Chci poděkovat za trpělivost a rady při výcviku. Je příjemné, když se člověk může zeptat a dostane nejen radu, ale i praktickou ukázku. 

 Absolvovali jsme lekce pro reaktivní pejsky kde jsem se naučila včas rozpoznat signály, kterými se pes  projevuje ve stresových situacích. S Maxem teď lépe komunikujeme a věříme si. Na první hodině jsem neměla možnost ani nikoho pozdravit, protože jsme se pohybovali 50m od skupiny. Ale díky cvičení a používání her si dnes můžu s ostatními popovídat a to "bez štěkání". 


Kamila a Florian

Chtěla bych poděkovat Lence za skvělý a osobní přístup s jakým se staví ke každému pejskaři.

Když jsem poprvé před několika lety přišla s reaktivním psem, nemohla jsem se k žádnému psovi přiblížit ani na 20 metrů. Dnes mám bezproblémového, vycvičeného psa, kterému nevadí téměř žádný jiný pes. Celý výcvik probíhá pouze formou pozitivního posilování, bez křiku, tahání a bez stresu. Pozitivně hodnotím především odborný přístup, praktické vysvětlení. Ze mě a Flordi se stal opravdový tým, oba se těšíme na každou další lekci.

Monika  a Bibi

Děkujeme za úžasné odpoledne, které jsme strávili  na Psích hlavolamech v DOG Centrum.

Vůbec jsem netušila jaké dosud neobjevené schopnosti skrývá ten náš malý bavlníček ( Coton de Tuleár ). Je neuvěřitelné kolik je způsobů jak zabavit, motivovat, zklidnit, ... ty naše psí miláčky. Mnohem více jsem doma začala improvizovat a vymýšlet různé hry. Už přímo na semináři jsem po chvíli pocítila, že přípravou různých hlavolamů, schováváním voňavých odměnek do kelímků, chlupatých koberečků, ... a to vše prokládané přestávkami kdy jsme si povídali, jsem se i já krásně uvolnila, zapomněla na starosti a byly jsme jen já 

Hanka a Roxy

"S výcviky DOG Centra Frenštát p.R. jsme moc spokojeni.

S mojí tříletou fenou Entlebušského salašnického psa jsme absolvovali kurz Přivolávačských her podle Susan Garett, tak i individuální lekce zaměřené na poslušnost, zejména jako přípravu ke zkouškám. Styl vedení lekcí, stejně tak jejich náplň nám moc vyhovuje. Už po absolvování prvních pár hodin Přivolávačských her jsem u své feny viděla pokrok zejména v jejím sebeovládání, což nám moc pomáhá i při nácviku poslušnosti a přípravě na zkoušky. "

Monika a Goral

Jsme moc rádi, že jsme začali chodit na kurz pro štěňátka. Naučili jsme se, jak pejska učit, chválit a že je vše hlavně o nás.

Základní lekce byly super, také v tom, že zde Gorálek byl i s dalšími pejsky. Pak jsme se dali na individuální tréninky a klikr trénink, nás i Gorálka to moc baví. Je zde velice individuální přístup. No a vyzkoušeli jsme i workshop na psí hlavolamy a netušili jsme, jak jednoduché to je vymyslet, stačí trocha fantazie. Chceme tedy moc poděkovat za nás i Gorálka, budeme rádi chodit dál

Eva a Kira

"Děkujeme Lence za přivolávačské hry, díky kterým se dokážeme pohybovat "na volno" i v lese.

Kiri se projevovala jako lovec, proto jsme si začaly hrát a společně si to užíváme. Je pro nás pokrok že už nevětří a nechodí s čenichem u země.... nyní si mně stále hlídá. Kirince patří obrovská pochvala protože přivolání 100% funguje i v lese, tenisák v kapse je skvělá pojistka."