DOG CENTRUM

Relaxační techniky pro reaktivní psy

 sobota 7.12. 2019 od 9.00 hodin

Akce je vhodná pro všechny psíky, kteří nevhodně reagují na přítomnost jiných psů či lidí... a to jak strachem, agresí tak i přílišným vzrušením. Chcete vědět, kdy se Váš pes necítí dobře a jak mu můžete pomoci? Akce je vhodná pro všechny majitele psů, kteří chtějí svému psu dopřát pocit bezpečí mezi cizími psy a naučit ho relaxaci i v rušném prostředí. Společné aktivity a relaxace Vám pomohou vybudovat si se svým psem vztah plný důvěry.
Trénink je vedený pomocí pozitivního i negativního posilování bez použití korekcí a trestů!  Využíváme moderní metodiky zahraničních trenérů jako jsou Grisha Stewart, Linda Tellington-Jones, Dr. Sophie Yin, Emma Parsons či Emily Larlham. 


Náplň:

Klecové hry - práce s klecí, návyk na klec a pobyt v ní, klec jako bezpečné místo...
Protipodmiňování - ukážeme si hry, které nám pomohou získat nad situací kontrolu a psu navodí příjemné pocity
Pamlskové hlavolamy - pachové hry k uvolnění v cizím prostředí, vedou ke zklidnění psa i zvýšení sebevědomí
Relaxační techniky - ukážeme si, jaké techniky mohou psům pomoci se zklidněním a uvolněním - relaxační podložka, masáže, TTouch doteky, bandáže...

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, sešit na poznámky, obojek či postroj, dlouhé vodítko (3-5metrů), velkééé množství pamlsků a oblíbenou hračku pro psa, odkládací prostor pro psa - k dispozici budou odkládací klece, doporučujeme vlastní podložky a deky

Ceník:

Cena je 700,- Kč na tým, kapacita 4-5 týmů / skupinu

Kdy a kde:

Sobota 7. prosince 2019 od 9.00  v kryté hale v Rožnově p.R. V kryté hale je zajištěno sezení, odkládací klece pro psy, posezení, wc i kuchyňka..