DOG CENTRUM

Škola života aneb sebekontrola v praxi

sobota 21.1. od 9 hodina od 13.30 hodin

Seminář je určený pro všechny zájemce, tedy i pro naprosté začátečníky, kteří potřebují svému psu vysvětlit základní pravidla slušného chování :-)

Věnovat se budeme nácviku praktických životních situací, které vás provázejí každodenním životem - ať už jde o návštěvu restaurace, procházku v parku, potkávání lidí či psů tak i běžné úkony u vás doma... Sebeovládání neboli sebekontrola psa je opravdu nezbytná pro náš spokojený společný život a je základním kamenem výchovy ať už máte doma rodinného psa nebo se společně věnujete psím sportům. Trénink bude postavený na míru jednotlivým pejskům a budeme tak hledat řešení vašich konkrétních potíží s výchovou.

Náplň:

- Skáče pes po vás a vrhá se vám i na cizí lidi které potkáte?
- Sežere všechno jídlo ze země, krade jídlo ze stolu?
- Tahá na vodítku kdykoli uvidí jiného psa?
- Neposlouchá Váš pes pokud uvidí něco "zajímavějšího"?
- Nevydrží ležet v klidu na místě / v kleci, vynucuje si pozornost?
- Nechce Vám odevzdávat hračky/ míčky - neumí povel pusť?

- Nenechá si v klidu nasadit obojek / zapnout vodítko a vystřelí hned ze dveří?

V semináři si projdeme základní teorii, abychom zjistili proč se naši psi vlastně naučili "zlobit", jaké následky má naše nedůslednost, jak je "zlobení" můžeme zase odnaučit a jak využívat odměny z okolí.... Většinu času budeme věnovat praktickému nácviku situací dle vašeho výběru. Naučíte se jak si poradit se "zlobivým" psem za pomoci pozitivního posilování, bez násilí či trestů. 

S sebou:

Nezapomeňte si dobrou náladu, sešit na poznámky, obojek či postroj s vodítkem, pamlsky a oblíbenou hračku pro psa, odkládací prostor pro psa - kdo má vlastní klec, vlastní podložky pro psy (do klece i k učení odložení)

Ceník:

Cena je 800,- Kč na tým, kapacita 6 týmů